• +38 (056) 785-04-97
  • +38 (056) 785-06-37
  • +38 (067) 565-80-17

Спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність»

Кожна людина прагне реалізувати себе, досягти успіхів в бурхливому вирі життя. Перед випускниками шкіл стоїть нелегке питання вибору майбутньої професії
Багато людей в наш час займаються комерцією. Наш коледж вже тривалий час здійснює підготовку студентів для цієї галузі за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність».
Торгівля (комерція) – як сфера людської діяльності, що виникла з потреби обмінюватись результатами людської праці, має дуже давню історію. З розвитком людського суспільства статус торгівлі змінювався і сьогодні без неї ми вже не можемо уявити своє життя.
В наш час на ринку праці потрібні фахівці нової формації, які вміють працювати в жорстких умовах сучасної економіки.
Кваліфіковані викладачі коледжу навчать вас орієнтуватися в різноманітному світі товарів, ознайомлять з організацією торговельного бізнесу, мистецтвом ведення комерційних переговорів з партнерами, основами рекламної діяльності, маркетингу, менеджменту, логістики, митної справи, правилами етикету підприємця.


Коледж Дніпропетровськ товарознавство та комерційна діяльність

На заняттях студенти вчаться працювати на різних видах торговельного обладнання, проявляти та розвивати комерційну ініціативу та підприємливість, аналізувати результати економічної діяльності підприємства, розробляти стратегію розвитку та бізнес-план, уникати комерційного ризику, застосовувати інформаційні технології.
На перший погляд заняття торгівлею – проста справа, яка не потребує глибокого вивчення та дослідження. Але насправді комерсанту потрібно знати не менше, ніж лікарю, адвокату чи архітектору. Знання з комерції невичерпні. Адже щороку відбуваються нововведення у виробництві товарів, організації торгівлі, рекламі, фінансах, митному оформленні вантажів та управлінні.
Студенти ведуть активну науково-пошукову роботу, приймають участь в студентських конференціях, олімпіадах, конкурсах.
Після закінчення коледжу випускники отримують диплом молодшого спеціаліста кваліфікації «Товарознавець-комерсант», що дає можливість реалізувати себе на таких посадах як: товарознавець, торговий агент, менеджер з постачання та продажу, мерчендайзер, митний брокер, тощо. Багато випускників займають керівні посади в системі споживчої кооперації та приватному бізнесі, відкривають власні торговельні та посередницькі підприємства.
Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за обраним фахом в вищих навчальних закладах 3-4 рівня акредитації за скороченим терміном.
Молодший спеціаліст кваліфікації «Товарознавець-комерсант» може працювати на підприємствах торгівлі, сфері посередницьких послуг, в підрозділах збуту промислових та сільськогосподарських підприємств. За час навчання студенти оволодівають знаннями у сфері торгівлі, товарознавства, експертизи та сертифікації товарів, менеджменту, підприємницької діяльності, організації зовнішньої торгівлі.
Диплом з цієї спеціальності дає право працювати:
•    товарознавцем;
•    інспектором-товарознавцем;
•    агентом торгівлі;
•    закупівельниками;
•    агентами по збуту;
•    експедиторами;
•    керівником малого підприємства;
•    керівником виробничого відділу в роздрібній, оптовій торгівлі й комерційному обслуговуванні;
•    завідувачем секцією, складом, відділом;
•    інспектором по контролю якості продукції;
•    посередником з купівлі-продажу товарів;
•    керівником підприємства, заступником директора підприємства з маркетингу;
•    начальником (заступником) відділу (сектору) збуту;
•    начальником (заступником) відділу (сектору) раціоналізації виробництва;
•    начальником (заступником) відділу (сектору) комерційної діяльності;
•    економістом.
Після закінчення коледжу студенти отримують диплом державного зразка.

Для вступників на базі професійно-технічних ліцеїв, центрів:

Спеціальності Конкурсні предмети Строк навчання Вартість навчання, грн. Денна форма. Вартість навчання, грн. Заочна форма.
Напрямок підготовки 0305 - Економіка та підприємництво
5.03051001 «Товарознавство та комерційна діяльність» Фаховий іспит 10 місяців 6600 за рік 5000 грн. за рік

Детальніше про умови вступу на базі професійно-технічних ліцеїв, центрів за посиланням http://college-business.dp.ua/usl.html

Детальніше про денну та заочну форми навчання за спеціальностями:


ДЛЯ студентів коледжу

Розклад занять, початок занять та інша інформація, яка потрібна нашим студентам.

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ КОЛЕДЖУ

Шановні абітурієнти та студенти коледжу! У наз змінені номери міських телефонів: Приймальня: (056) 785-04-97, 094-885-04-97, Приймальна комісія: (056) 785-06-37, щоб переглянути телефони інших відділів коледжу, перейдіть на сторінку "Контакти"

Приймальня громадян департаменту освіти і науки облдержадміністрації

м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 70, к. 318. «Вступна кампанія 2019 року» департаменту освіти і науки облдержадміністрації (056) 770-82-42.

Консультативна компанія «Вступна кампанія 2019 року» Міністерства освіти і науки України (044) 287-89-29, (068) 951-25-13, 0800 504 425. ЄДЕБО +38 (044) 239-86-18

Детальніше >>>

Написати нам листа або задати питання

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, або не маєте достатньо часу читати потрібну інформацію - напишіть нам листа. Якщо Ви вкажете свій контактний телефон - ми Вам передзвонимо, а якщо ви бажаєте спілкуватися лише за допомогою електронної пошти - ми обов'язково Вам відповімо.

TOP