• +38 (056) 785-04-97
  • +38 (056) 785-06-37
  • +38 (067) 565-80-17

Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Якщо Ви активна і цілеспрямована людина, якщо Ви бажаєте бути впевненим у своєму майбутньомуми допоможемо Вам стати успішним професіоналом.
Коледж готує фахівців в області економіки, інформаційних технологій, підприємництва, біржової торгівлі і трейдинга. Випускники спеціальності володіють навиками створення і ведення бізнесу в умовах ринкових відносин і багатопрофільної економіки.
Підприємствам на даний час потрібні молоді спеціалісти, які не лише отримали знання згідно вузьких рамок своєї спеціальності, а й ті, хто отримав цілий спектр ділових та професійних навичок. Тому, основною конкурентною перевагою спеціальності є вивчення напрямків і специфіки використання сучасних інформаційних технологій в процесі здійснення біржових операцій, формування практичних навичок роботи з об'єктами інтелектуальної власності, що забезпечує ефективну професійну діяльність в різних сферах економіки без додаткового навчання і перепідготовки.
Фахівець у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності - це управлінець нового покоління, здатний ефективно працювати в органах державного управління, інвестиційно-консалтингових фірмах, на промислових і комерційних підприємствах і організаціях різних форм власності, провідних українських і зарубіжних компаній, або успішно започаткувати власну справу.
Після набуття теоретичних знань і практичних навичок випускник спеціальності може працювати керівником малого підприємства у сфері консалтингової, страхової, банківської та рекламної діяльності.

Коледж Дніпропетровськ підприємництво та біржова діяльність
В коледжі реалізовано індивідуальний підхід до навчання, тому студенти з будь-яким початковим рівнем підготовки під керівництвом висококваліфікованих викладачів досягають значних результатів.
Диплом з цієї спеціальності дає право працювати:
•    директором малого підприємства за видами економічної діяльності, з надання послуг (консалтингової, страхової, рекламної тощо);
•    керівником агентства: страхового, нерухомості, рекламного тощо;
•    керівником підприємства сфери послуг;
•    директором малого підприємства у сфері охорони здоров'я, освіти, культури;
•    директором малої торговельної фірми;
•    керівником магазину;
•    комерсантом;
•    завідувачем торговельного залу;
•    менеджером у роздрібній та оптовій торгівлі;
•    менеджером ресторану, кафе, бару, підприємств з приготування та доставки готових страв;
•    фахівцем з біржової торгівлі;
•     брокером;
•     дилером;
•    фахівцем із біржових операцій;
•    аукціоністом (ліцитатором);
•    торговельним брокером (маклером).
Після закінчення коледжу студенти отримують диплом державного зразка.


Зарахування випускників 11 класів проводиться за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти 2020, 2021 та за результатом Національного мультипредметного тесту 2022, 2023 років та за результатами вступних іспитів на денну та заочну форму навчання обов’язково з предметів:
- українська мова та література (мінімум 100 балів);
- математика або історія України або географія (мінімум 100 балів).

Для вступників на базі 11 класів

Спеціальності Конкурсні предмети Строк навчання Вартість навчання, грн. Денна форма. Вартість навчання, грн. Заочна форма.
Напрямок підготовки 07 - Управління та адміністрування
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Українська мова та література; математика або історія України або географія - тестування; 1 рік
10 місяців
14800 за рік 8700 грн. за рік

Зарахування випускників професійно-технічних центрів, ліцеїв проводиться за результатами фахових вступних випробувань.

Для вступників на базі диплому кваліфікованого робітника:

Спеціальності Конкурсні предмети Строк навчання Вартість навчання, грн. Денна форма. Вартість навчання, грн. Заочна форма.
Напрямок підготовки 07 - Управління та адміністрування
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Фахове вступне випробування; Іспит з української мови. 10 місяців 14800 за рік 8700 грн. за рік

Детальніше про умови вступу на базі 11 классів за посиланням http://college-business.dp.ua/usl.html
 

Детальніше про денну та заочну форми навчання за спеціальностями:


ДЛЯ студентів коледжу

Розклад занять, початок занять та інша інформація, яка потрібна нашим студентам.

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ КОЛЕДЖУ

Шановні абітурієнти та студенти коледжу! У наз змінені номери міських телефонів: Приймальня: (056) 785-04-97, 094-885-04-97, Приймальна комісія: (056) 785-06-37, щоб переглянути телефони інших відділів коледжу, перейдіть на сторінку "Контакти"

Приймальня громадян департаменту освіти і науки облдержадміністрації

м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 70, к. 318. «Вступна кампанія 2024 року» департаменту освіти і науки облдержадміністрації (056) 770-82-42.

Консультативна компанія «Вступна кампанія 2024 року» Міністерства освіти і науки України (044) 287-89-29, (068) 951-25-13, 0800 504 425. ЄДЕБО +38 (044) 239-86-18

Детальніше >>>

Написати нам листа або задати питання

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, або не маєте достатньо часу читати потрібну інформацію - напишіть нам листа. Якщо Ви вкажете свій контактний телефон - ми Вам передзвонимо, а якщо ви бажаєте спілкуватися лише за допомогою електронної пошти - ми обов'язково Вам відповімо.

TOP