• +38 (056) 785-04-97
  • +38 (056) 785-06-37
  • +38 (067) 565-80-17

Спеціальність «Маркетинг»

Спеціальність Маркетинг є достатньо новою для України. Потреба в маркетологах на сьогодні ще повністю не задоволена. Враховуючи перспективність цієї професії та те, що вона дозволяє проявляти свої творчі здібності, багато молодих людей серед усіх економічних спеціальностей обирають саме маркетинг. Адже, в умовах сучасної ринкової економіки маркетинг є найважливішим інструментом бізнесу. Він охоплює практично всі сфери комерційної діяльності, включаючи виробництво, торгівлю та сферу послуг, а також некомерційну сферу. Маркетингова діяльність стосується таких аспектів господарської діяльності підприємств, як вивчення ринків, розробка нових товарів, формування товарної, цінової та розподільної політики, організація інформаційного обміну зі споживачами (реклама, паблік рілейшнз і т.п.), освоєння нових ринків і ринкових сегментів.
Ділові люди розуміють, що для досягнення успіху необхідно мати повну та достовірну інформацію про стан ринку і перспективи його розвитку, а також про потреби й запити споживачів. Скласти реальну картину взаємин організації з ринком і надати фірмі допомогу у прийнятті вірного рішення на основі професійного аналізу даної картини - це і є робота маркетолога.
Актуальність маркетингу в міру формування в нашій країні цивілізованих ринкових відносин із кожним днем зростає все більше й більше.
Маркетолог – стратегічна фігура в кожній організації! В умовах жорсткої конкуренції на ринку жодна організація не може собі дозволити працювати без маркетологів. Основна задача маркетолога – досягти максимального прибутку компанії з урахуванням її реальних можливостей. Від нього залежить, скільки та якої продукції компанія буде виробляти, скільки продасть, а головне – хто стане покупцем цієї продукції.
Хто ж може бути маркетологом? Маркетинг – настільки широке поле діяльності, що місце на ньому знайдеться і творчим креативним особам, і строгим педантам.


Якщо ви – творча людина, можете знайти себе в рекламному бізнесі. Реклама – це частина маркетингу. Ви можете створювати ідеї реклами, слогани, організовувати свята для просування Вашої продукції. Ви можете бути дизайнером реклами, копірайтером (писати рекламні тексти), промоутером («розкручувати» бренди).
У вас науковий склад розуму? Вам цікаво збирати інформацію, структурувати її, а потім оцінювати, що вийшло? Ви можете бути маркетинговим аналітиком, займатися плануванням рекламних кампаній (медіа-планнер). Можете організовувати експерименти, кількісні маркетингові дослідження.
Якщо у Вас дар стратега, то ви можете розробляти глобальні стратегії та плани на перспективу для всієї компанії.
А якщо Вам цікаво все, то Ви – бренд-менеджер або менеджер по продукту. На бренд-менеджері лежать обов’язки по координації діяльності всіх служб, по створенню та веденню конкретної марки продукту.
Диплом з цієї спеціальності дає право працювати:
•     менеджером по рекламі;
•     копірайтером;
•     медіа-планнером;
•     бренд-менеджером;
•     промоутером;
•     PR-фахівцем;
•     мерчандайзером;
•     маркетологом-аналітиком;
•     менеджером по маркетингу;
•     фахівцем з маркетингових досліджень;
•     фахівцем по аналізу даних;
•     маркетологом-економістом.

Після закінчення коледжу студенти отримують диплом державного зразка.

Зарахування випускників 11 класів проводиться за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти 2021 та за результатом Національного мультипредметного тесту 2022, 2023, 2024 років та за результатами вступних іспитів на денну та заочну форму навчання обов’язково з предметів:
- українська мова та література (мінімум 100 балів);
- математика або історія України, або географія (мінімум 100 балів).

Для вступників на базі 11 класів

Спеціальності Конкурсні предмети Строк навчання Вартість навчання, грн. Денна форма. Вартість навчання, грн. Заочна форма.
Напрямок підготовки 07 - Управління та адміністрування
075 «Маркетинг» Українська мова та література; математика або історія України або географія - тестування; 1 рік
10 місяців
15600 грн. за рік -

Детальніше про умови вступу на базі 11 классів за посиланням http://college-business.dp.ua/usl.html

Зарахування випускників професійно-технічних центрів, ліцеїв проводиться за результатами фахових вступних випробувань.

Для вступників на базі диплому кваліфікованого робітника

Спеціальності Конкурсні предмети Строк навчання Вартість навчання, грн. Денна форма. Вартість навчання, грн. Заочна форма.
Напрямок підготовки 07 - Управління та адміністрування
075 «Маркетинг» Фахове вступне випробування; Іспит з української мови; 10 місяців 15600 грн. за рік  -

Детальніше про денну та заочну форми навчання за спеціальностями:


ДЛЯ студентів коледжу

Розклад занять, початок занять та інша інформація, яка потрібна нашим студентам.

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ КОЛЕДЖУ

Шановні абітурієнти та студенти коледжу! У наз змінені номери міських телефонів: Приймальня: (056) 785-04-97, 094-885-04-97, Приймальна комісія: (056) 785-06-37, щоб переглянути телефони інших відділів коледжу, перейдіть на сторінку "Контакти"

Приймальня громадян департаменту освіти і науки облдержадміністрації

м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 70, к. 318. «Вступна кампанія 2024 року» департаменту освіти і науки облдержадміністрації (056) 770-82-42.

Консультативна компанія «Вступна кампанія 2024 року» Міністерства освіти і науки України (044) 287-89-29, (068) 951-25-13, 0800 504 425. ЄДЕБО +38 (044) 239-86-18

Детальніше >>>

Написати нам листа або задати питання

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, або не маєте достатньо часу читати потрібну інформацію - напишіть нам листа. Якщо Ви вкажете свій контактний телефон - ми Вам передзвонимо, а якщо ви бажаєте спілкуватися лише за допомогою електронної пошти - ми обов'язково Вам відповімо.

TOP